ENEnglish Page www.WodaZycia.info PLPolska Strona www.WodaZycia.info

Spis treści:

I. Filmy o korzyściach alkalicznej, antyoksydacyjnej Wody Życia:

Woda - Wielka Tajemnica - Pamięć Wody - Niezwykłe Właściwości Wody

Poniższe w języku angielskim.Poniższy film jest imponującym badaniem, pokazującym statystyczne różnice pomiędzy zwierzętami, którym podawana była alkaliczna jonizowana woda, a zwykła pitna woda.

Zwierzęce eksperymenty są ważne i wiarygodne, ponieważ zwierzęta nie ulegający wpływowi tzw. "Efektow Placebo". Innymi słowy eksperyment skupia się na rezultatach uzyskanych z alkalicznej jonizowanej wody, a nie na innych efektach spowodowanych przez stan umysłowy czy uprzedzenia do tematu.

Poświęć chwile na obejrzenie materiału. Może przemienić Twoje życie!

II. Opinie, oceny i oświadczenia użytkowników Generatora H-01:

#1 Cukrzyca

Jestem 65 letnim rzemieślnikiem od 10 lat z cukrzycą na lekach doustnych. Stwierdzono też u mnie miażdżycę nóg na oddziale od naczyń. Ta miażdżyca nóg u mnie sprawia że przejdę najwyżej 200m a potem odpoczynek bo dalej skurcz i ból w łydkach nie daje mi iść. Moje cukry rano są tak od 130 -140mg% na czczo a wieczorem do i ze 170mg. Picie wody z pałką H-01 zacząłem kiedy nabyłem ją na targach naturalnej medycyny w łodzi. Jak zacząłem pić wodę to na początku więcej sikałem i częściej chodziłem ze stolcem co mnie nawet ucieszyło bo miałem zaparcia. Ale najciekawsze to zaczęło się z nogami z dnia nadzień chodziło mi się coraz lepiej po tygodniu poszedłem na piechotę do miasta (1,5km) i nie było nawet jednej przerwy i ani razu nie miałem bólu i skurczy w łydkach ludzie aż chce się żyć. W drugim tygodniu moje bóle i pieczenie koło serca zaczęły się robić coraz rzadsze już nie 5-razy na dzień a 1-2 razy a po 2 miesiącach były już 1 na tydzień i to nie zawsze. Tak sobie siedzę i myślę ciekawie działa ta woda a co będzie z moją cukrzycą biorę już dwa leki doustne i coraz gorzej . Diabetolog to już mi proponował insulinę ale o niej ludzie różnie mówią i to codzienne szprycowanie się niech to cholera, same kłopoty. Ale tak po miesiącu zaczęło się poprawiać i doszedłem Do 86-94mg% na czczo to mi zaczyna się podobać, tak jakby moje leki na cukrzycę potrzebowały tego wsparcia z tej wody. Jak poszedłem na wizytę to dr cukrzyk omal z krzesła nie spadł; wypytywał mnie o dietę co robię ale o wodzie mu nie powiedziałem. Z tymi lekarzami to nie wiadomo jak zareagują jak sąsiadka chora na jelita powiedziała, że pomogły jej zioła a nie tabletki od doktora to ją skrzyczał, że w gusła jakieś wierzy i ma brać leki przebadane przez medycynę. Ja tam swoje wiem teraz lepiej śpię, kości mnie mniej bolą, w krzyżu o wiele lepiej po schodach wchodzę jakbym miał 30 lat. Nic dodać nic ująć, miał japończyk głowę , że te pałki wymyślił.

zanotował A.Polański we Wrocławiu dnia 15 kwietnia 2007

#2 Choroba Bechterewa

Od młodości mam chorobę Bechterewa i obecnie nawet mam problemy z wchodzeniem na 2 piętro z czym trudno pogodzić się mając 47 lat. Znajoma przyniosła informację o jakiejś wodzie życia, że pomaga w wielu problemach. Po przeczytaniu ulotki myślę sobie... w końcu próbowałem tylu rzeczy zobaczymy co wymyślili ci z kraju " kwitnącej wiśni" jak to uczyła nas kiedyś pani od geografii. Jak zacząłem pić tą przerobioną przez pałkę wodę; to niech to jasna cholera, dwa dni to stawy mnie tak bolały jakbym cały dzień zasuwał na budowie u szwagra i jeszcze ten ból głowy tego nigdy nie miałem. Ale zaparłem się będę pił dwa tygodnie niech się dzieje co chce i zobaczę co bedzie, choroba tak daje mi w kość, że niedługo zostanę inwalidą i nawet sobie sam tyłka nie wytrę. Na dodatek jak by tego było mało jak sobie teraz po trzech latach teraz skontrolowałem cholesterol to wyszło mi 234mg% niech to jasny gwint - tego mi jeszcze potrzeba. I tak gdzieś na 3 dzień mojej przygody z H-01 bóle głowy ustąpiły a stawy wróciły do normy czyli bolały jak dotąd po swojemu. Trudno rozpisywać się bo jeszcze książkę napiszę ale do czego doszło u mnie po 6 tygodniach picia wody z tą pałką H-01. To dziwne ale stawy dolnej połowy ciała znacznie przestały boleć i mogłem spokojnie wchodzić na 2 piętro do mojego mieszkania co przedtem było nie do pomyślenia. No cóż jestem absolwentem technikum budowlanego ale zauważyłem, że paznokcie stały się ładniejsze i przestały się łamać i kruszyć. Moje ręce zawsze sine i zimne o dziwo zrobiły się ciepłe i różowe, że teraz moja ślubna nie odskakuje ode mnie jak pogłaszcze a to już duży plus. Z tej ciekawości po 6 tygodniach poszedłem do doktora i poprosiłem o skierowanie na cholesterol i jak odebrałem wynik to aż usiadłem z wrażenia bo nie zmieniałem diety nie łykałem pigułek a tu 196mg, kurcze ludzie co to ma znaczyć; to jednak działa tak jak o tym piszą; zacząłem od tego dnia z uznaniem patrzeć na ten wynalazek z tego dalekiego kraju. Ten kto jest reumatykiem, czy ma taka chorobę i bolą go stawy i kręgosłup to wie co to znaczy zamiast 6 tabletek od bólu wziąć tylko dwie na dzień i na noc nie trzeba brać nic na sen, bo ból nie budzi człowieka w nocy. To tyle z moich doświadczeń z H-01, jestem zadowolony i regularnie stosuję pałeczkę tak jak zaleca instrukcja bo mam tego dobre efekty.

zanotował w Polanicy A.Polanski dnia 17 kwietnia 2007

Podziel się swoimi doświadczeniami w użytkowaniu Generatorów Aktywnego Wodoru!
Napisz do nas na adres

Zamów Generator Wody Życia Avatari Aqua - www.WodaZycia.info
Life Water | Avatari Aqua Generator | Health Beauty | Strength Energy | Videos Articles | Order

All rights to texts, illustrations and images reserved.
All material on this site are protected by copyrights and are the sole property of the website www.wodazycia.info. Copying, reproducing, publishing, posting on the Internet, appropriation, renaming files and / or modifying the materials without the written permission of the author of this site are prohibited.
Contact   Copyright © www.WodaZycia.info